Statystyka
Użytkowników : 1
Artykułów : 51
Odsłon : 154015
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterToday258
mod_vvisit_counterYesterday54
mod_vvisit_counterThis week312
mod_vvisit_counterLast week451
mod_vvisit_counterThis month1807
mod_vvisit_counterLast month2109
mod_vvisit_counterAll days635206

We have: 13 guests online
Your IP: 54.198.104.202
 , 
Today: Lip 16, 2018
BOS Lohrien on Facebook

 „Pies ma tylko jeden cel w życiu. Obdarować kogoś swoim sercem". – J. R. Ackerley


LohrienKierując się tą myślą moją misją jest dawanie szczęścia przyszłym właścicielom w postaci czworonożnego przyjaciela. Przyjaciela który odda swoje całe serce właśnie Tobie. Mając na uwadze dobro piesków i wasze,  jestem do dyspozycji. Zawsze i chętnie  dzielę się swoją wiedzą i służę pomocą .

Zgodnie ze statutem ZKwP prowadzę amatorską hodowle lecz o profesjonalnym podejściu.
Dokładam wszelkich starań by psy z mojej hodowli spełniały państwa oczekiwania i

cieszyły się z wami przez długie lata.

 

 

 

 

 

Moje cele są jasne i prosto sprecyzowane.
1.Rzetelne informowanie potencjalnych,  przyszłych właścicieli o wadach, zaletach, kosztach i wyrzeczeniach oraz o wielkiej radości wynikających z posiadania psa rasowego.

2. Zdrowy chów - przeprowadzanie wszelkich badań niezbędnych w hodowli, w celu zminimalizowania wystąpienia niepożądanych cech lub wad u potomstwa.

3. Promowanie aktywnego spędzania czasu z psem.

4. Rasowy=Rodowodowy ZKwP

5. Stałe podnoszenie swojej wiedzy w zakresie kynologii.

6. Odpowiedzialność i uczciwość.

 

Lohrien...to z założenia domowa hodowla, bez keneli, zagród, wydzielonych miejsc. Moje psy są moimi domownikami; mieszkają ze mną  w domu z ogrodem na obrzeżach miasta.W X

XI wieku życie człowieka uległo diametralnej zmianie .We współczesnym świecie, szczególnie w kulturze europejskiej psy pasterskie nie pilnują już stad bydła czy owiec.Z tego względu uległa też zmianie użytkowość psa.
Celem nadrzędnym mojej hodowli jest więc hodowanie psów nowoczesnych, dostosowanych do wymogów otaczającej rzeczywistości .

 

 

 

 

 


Nie stawiamy  na ilość lecz na jakość hodowanych psów zarówno pod względem eksterieru  jak i usposobienia do ludzi  oraz charakteru. Oprócz zdrowia najważniejszy jest doskonały charakter i psychika. 
Decyzja o kryciu i doborze rodziców naszych przyszłych szczeniąt jest zawsze głęboko przemyślana tak aby potomstwo uzyskało pożądane cechy.
Po pierwsze kojarzymy  zawsze zdrowe psy,    wykonujemy dodatkowe badania; suki hodowlane badania serologiczne w kierunku wirusowych chorób tj. herpes czy brucelozy.

Po drugie wybieram na ojców przyszłych szczeniąt nie tylko psy o jak najbardziej zbliżonym do wzorca eksterierze i psychice  lecz również  doskonałym pochodzeniu i niepowtarzalnej wartości hodowlanej.

 
LohrienPsy z mojej hodowli są radosne, otwarte i pozbawione agresji. Doskonale nadają się do rodzin z dziećmi jako psy rodzinne, towarzysze zabaw i spacerów oraz psy sportowe dla ludzi, którzy chcą aktywnie spędzać czas uczestnicząc w szkoleniach lub psich sportach.

Losy moich podopiecznych nie są mi obojętne dlatego też oferuję państwu swoją pomoc i wiedzę. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w hodowli i wystawach przyszłym właścicielom oferuję bezpłatne konsultacje w zakresie :

-żywienia

-wychowania

-weterynarii

-przygotowania pupila do wystaw.

Hodowla jest pod stałą opieką lekarzy weterynarii. Współpracujemy z lekarzami nie tylko na terenie woj. łódzkiego ale

także w całej Polsce.

Podpowiem z jakiej lecznicy warto skorzystać w okolicy państwa miejsca zamieszkania.

 

Dzięki temu że moja hodowla jest zarejestrowana w ZKwP (FCI) mają państwo możliwość wzięcia udziału w wystawach w Polsce jak i  na całym świecie. W wystawach krajowych, międzynarodowych, europejskich, światowych oraz najbardziej prestiżowych takich jak Crufts w Wielkiej Brytanii czy  Westminster Kennel Clubu w USA, a każda z tych wystaw ma swoją historię i niepowtarzalną specyfikę.

Psy to moja pasja. Wzorowe prowadzenie hodowli, zdobywanie wiedzy kynologicznej oraz pracę na rzecz popularyzacji psa rasowego zostały docenione i wyróżnione wielokrotnie. Związek Kynologiczny w Polsce Zarząd Główny w 2001 roku przyznał mi brązową Odznakę Honorową, 2004 srebrną Odznakę Honorową, a w 2017 złotą Odznakę Honorową.

W 2006r. Zarząd Łódzkiego oddziału Związku Kynologicznego w Polsce uhonorował mnie DYPLOMEM UZNANIA za całokształt osiągnięć hodowlanych.
Dziękuje za zapoznanie się z wartościami jakimi się kieruje w prowadzeniu hodowli oraz  zapraszam do kontaktu lub spotkania na wystawach.

 


Pozdrawiam Beata Ziemnicka - Lohrien.
 
Lohrien

 

 
Design by Lohrien | Copyright © 2012 Lohrien.eu
Biały Owczarek Szwajcarski